Vypínače a zásuvky vysoké kvality a moderního designu

Většina lidí má svou domácnost vybavenou jen běžnými bílými vypínači a zásuvkami, protože tyto elektroinstalační prvky berou jako běžnou téměř neviditelnou i když nepostradatelnou součást svých domovů. Ale zásuvky a vypínače mohou rozjasnit Váš interiér, přinést do Vašeho domova barvy a mohou se tím pádem stát skvělou moderní a velmi originální součástí Vašeho interiéru. Jen nahlédněte do naší široké nabídky a přesvědčte se sami.

veselá žárovka

Produktová řada vypínačů a zásuvek unica plus je jednou z několika produktových řad elektroinstalačních prvků od předního světového výrobce, který je na trhu s elektroinstalací jedničkou už po mnoho let. Produktová řada unica plus navazuje na základní řadu elektroinstalačních prvků tohoto výrobce a je vlastně jejím rozšířením, tak jako další produktové řady. V každé z těchto produktových řad si jistě najdete to své. S těmito produkty jsou spokojeni i ti nejnáročnější zákazníci a každý najde přesně to, co hledá.

žlutá kačka

I zde naleznete strojky v dokonalé hladké povrchové úpravě proti usazování prachu v základní bílé či béžové barvě s bílými nebo béžovými dekoračními rámečky, ale s tím rozdílem, že krycí rámy si můžete vybrat v mnoha různých barevných kombinacích a tím docílit, že v každé místnosti ve Vašem interiéru můžete mít vypínače či zásuvky sladěné v jiné barvě, podle toho, jak se Vám to prostě líbí.

Vypínače a zásuvky unica plus se stanou nejen nepostradatelnými pomocníky Vaší domácnosti, ale také nedílnou součástí a zvýrazní celkový dojem z Vašeho interiéru. Je nám jasné, že při výběru elektroinstalačních prvků se nebudete zaměřovat pouze na jejich vzhled, ale také vyžadujete, aby byly plně funkční.

Elektroinstalační prvky unica plus Vám nabízejí mnohem víc. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, odolných a pevných materiálů, které zvyšují jejich životnost, a proto jsou považovány za jedny z vysoce kvalitních a spolehlivých elektroinstalačních prvků na našem i světovém trhu.