Bolí vás v krku? Můžete mít nemocnou duši

Člověk se ráno probudí a hned při prvním polknutí pozná, že není něco v pořádku. Zase je tu angína. Také tento opakující se stav znáte? Možná, že právě u vás toto onemocnění nezpůsobuje žádný zákeřný virus, ale má to příčinu někde jinde.
léky na nachlazení
–         A možná, že bude daleko vážnější, s čím si antibiotika neporadí.
Někdy se totiž může stát, že se nás tělo snaží na něco upozornit. Prostě vaše duše volá o pomoc a jiný způsob nefunguje. Začne se tedy chovat tak trochu jako malé dítě, které při nedostatku pozornosti jednoduše zlobí. Zkuste tedy vnímat svoje tělo.
–         Jestliže se vám špatně dýchá, je docela možné, že je ve vašem okolí někdo, kdo vás prostě dusí.
·        Problém odstraníte tím, že se mu budete vyhýbat.
Je také pravděpodobné, že vás trápí rodinné problémy a vaše citlivá duše si je klade za vinu. Zkuste to s rodinou probrat. Určitě poté nedojde k zázračnému uzdravení, ale za zkoušku to jistě stojí. I kdyby to nebyla ta pravá příčina, není špatné se zbavit některé starosti.
ječící dítě

Komunikace je důležitá

Duše a tělo jsou zkrátka neoddělitelné nádoby, které fungují v závislosti jedna na druhé. Trápí vás krční mandle? Třeba chtějí upozornit na potíže s komunikací.
·         Neobáváte se říci svůj názor?
·         Prosadit si konečně také své plány a touhy?
Nejste tu pro jen pro druhé. SNAŽTE SE ŽÍT I SVŮJ ŽIVOT. Problém s komunikací se objeví většinou v tu nejméně vhodnou chvíli. Jste ve společnosti a chcete se zapojit do hovoru. Najednou se vám něco v krku vzpříčí a není možné promluvit. Čím více se snažíte, tím je to horší. A tak to pro příště raději vzdáte.
·         Jaká je v tomto případě rada?
o   Zajděte si někam, kde budete o samotě a svoje problémy odevzdejte.
o   Prostě je ze sebe vykřičte.
Moc rázné? Tak si o nich popovídejte. Není pravda, že nemáte s kým. Nejlépe si přeci rozumíme sami se sebou. NAUČÍTE SE TAK ŘÍKAT VĚCI NAHLAS.