Čalouněný nábytek

Zaslouží si pozornost, přepych, výjimečnost a originalitu. Jakýkoliv čalouněný nábytek, který opravujete nebo vyrábíte, si žádá řešení formou kvalitního potahového materiálu, a proto zde máme na výběr z širokého sortimentu různých druhů, stylů, materiálů i barev.

látky

Čalounické potahové látky

Potahová látka musí být perfektně zvolená. Každý řemeslník proto musí mít na paměti, že se jedná o to poslední, co upoutá pozornost. Každý se dívá na vzhled, estetiku, design i kvalitu zpracování, ale většinou tím prvním, co je do očí bijící, co uvidíte pokaždé jako první, co vás buďto okouzlí nebo naopak může zcela zkazit vaši náladu, je právě potahová látka. Takže je potřeba, abychom vybrali vždy takový kousek, který je nádherný, z kvalitního materiálu a žádoucí pro zákazníky.

  • Široký sortiment zajistí, že si bude moci vybrat opravdu každý .
  • Čalounické potahové látky jsou známy svou vysokou kvalitou, pestrobarevností a jsou příjemné na dotek. Vybírat si můžete z široké škály různých barev, barevných kombinací, motivů a vzorů.

akryl

Jak je to s životností?

Materiály jsou vždy prvotřídní a kvalitní, proto se jen tak neprodřou a vy máte zaručenou jistotu, že váš vyráběný nábytek bude mít dlouhou životnost. Látky nepodléhají rychlému opotřebení. Mají vysokou odolnost proti oděru, a proto zaručí opravdu dlouhou životnost vašeho výrobku.

  • Vybírat si můžete také podle vzhledu a estetického designu. Stále se snažíme držet krok s nejnovějšími trendy, takže zde máme připravené jak nejnovější moderní novinky, které se poslední roky staly hitem, tak také osvědčenou klasiku, kterou nikdy nic nezkazíte, ba právě naopak s ní můžete ještě více kouzlit a vytvářet odlišné efekty při použití dle vaší výroby či opravy.
  • Varianty jednobarevné se vzorem se budou hodit do každého interiéru. Vkusné, ladné a esteticky opravdu vyvážené. I tyto jsou často žádoucí, protože v detailu a jednoduchosti je krása. Okouzlí vás na první pohled.

Použít se dají na nový nábytek, ale také při opravách. Každý si najde cestu, jak vytvořit dokonalost formou jedinečnosti.