Vířivka Vás vlastně k sobě přiblíží

Umíte si představit, že byste si měli pořídit každou novinku, která by člověka uvedla do pohodlí? A umíte si představit, kam byste všechny novinky doma umístili? To byste potřebovali plochu pole a dům, jako továrnu. Jestli my se moc neobklopujeme věcmi. Zbytečně nadbytečnými.
vlna na moři.jpg

No ale na druhou stranu, proč byste zase nemohli vlastnit vířivku, která Vám poskytne okamžitou úlevu od bolavého a unaveného těla, že jo?

Výhodou novinek na trhu je, že se hned takové vířivé vany chytne jiná firma a servis a oprava vířivek je na světě. Takže člověk má pohodlí nejen ve směru relaxace, ale zároveň i ve směru případných závad. A nemít zrovna vířivku na zahradě, nebo v zastřešeném prostoru zimní zahrady? To by přece jen byla škoda! Jak je ten člověk konzumní typ, co říkáte? Jen málokterý odolává nabídkám trhu.
vířivka v místnosti.jpg

Nejzajímavější na tom všem je, že si člověk najde dokonalou výmluvu k tomu, aby si, třeba právě vířivku pořídil.

· Celý den jste v práci, nezastavíte se pomalu ani na svačinu, nebo oběd.

· Potom přijdete domů a lehnete si na sedací soupravu k televizi. Jenže když budete mít vířivku, ulehnete do jejích útrob a pustíte na své znavené tělo proud vody, který dokonale nahrazuje šikovné ruce masérky.

· Horší je, když ulehnete do vířivky a proudy vody se ne a ne probrat.

· Ale ani to není problém, který by Vás měl naštvat po zbytek dne. Vířivku opraví odborník, kterému zavoláte.

Ona to zase taková výmluva není. Má to, co do sebe. Takže vířivka nebyl zrovna nejlepší příklad konzumního života člověka. Protože, když si do vířivky přijdou odpočinout manželé najednou, tráví společný čas. A to je pro manželství podstatné. A když manžel ví, na koho se obrátit v případě závady, brzká oprava vířivek jejich společný odpočinek nikdy nenaruší. A manželské soužití může v klidu a v pohodě pokračovat dál.