Erotické masáže jsou spojením dvou významových slov

Erotické masáže v sobě spojují dva významy – masáž a erotiku. Obojí do našeho života neodmyslitelně patří a obě události také propojuje společný jmenovatel, a sice uvolnění. Mnozí z nás jsou sevřeni chronickým stresem, mnoha nepříjemnými událostmi kolem nás, neblahý vliv má na lidskou psychiku nejen zvyšování cen energií a potravin, válečné události ve světě a další podobné jevy, ale zejména napjaté mezilidské vztahy. Mnohdy není vůbec snadné stresu čelit, některým stresovým situacím se také nelze zcela vyhnout, a tak se stává, že jsme uvnitř stažení, anebo vybuchujeme v návalech vzteku. Obojí nám však z organismu odebírá zásoby hořčíku a může to dokonce vyústit ve velmi nepříjemný tetanický syndrom.

krásná žena

Masáže

Pokud budeme do organismu pravidelně doplňovat hořčík, můžeme stresu lépe čelit, a k tomu si můžeme vypomáhat i masážemi. Každá masáž je vhodná, masáž šíje, zad, stehen a lýtek a velmi účinná je i reflexní masáž chodidel. Podstupujeme-li masáže pravidelně, bude se nám lépe žít i v té dnešní „bláznivé“ době.

nahá dívka

Erotika

Spojit erotiku s masážemi je velice snadné, např. formou erotických masáží v Praze. Tato procedura se může stát vyšší nástavbou masáží, pokud máme štěstí na dobrou masérku, empatickou, citlivou a ochotnou plnit nám naše tajná přání. Tam můžeme zahrnout i praktiky, s nimiž bychom se ostýchali oslovit partnerku či partnera, např. lap-dance, celotělovou masáž, masáž prostaty či penisu anebo footjob.

Masérky neposuzují například kontakt s prostatou jako něco podivného, ujetého atp., jsou to docela běžné úkony, s nimiž lze navodit úžasnou rozkoš, blaženost, uvolnění a relaxaci. Podobně to mohou vnímat i muži, kteří milují pohled na krásná dívčí bosá chodidla, a dělá jim dobře, když mohou svůj výstřik semene realizovat právě tam. Proč tedy nedat průchod přirozené rozkoši, která nás uvolní a zároveň naplní pocitem štěstí.