Hraní, dovádění i odpočinek ve venkovním stanu

Chcete si posedět na zahradě, ale víte, že dítě bude zase lítat od jednoho k druhému a vy si v klidu nevypijete ani svou lahodnou kávu? Postavte stan a uvidíte, jak se tam dítě zabaví třeba i na dlouhé hodiny! Budete ho mít pod dohledem a kafíčko už vám nevystydne.

Pobývání na čerstvém vzduchu je to nejlepší, co pro naše tělo a duši můžeme udělat. Obzvláště v létě nás to láká ven na sluníčko nebo do stínku, kde můžeme trávit svůj volný čas.

Chce vaše dítě trávit hodně času venku? Ideální bude, když se bude mít i kam schovat. Takovým místem může být dětský stan na zahradu https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/detske-stany-a-domecky-pro-deti/

rodina

Děti milují, když mají někde nějaký domeček. Ještě lepší je to v případě, že vlastníte nějakou část zahrady a můžete jim ho postavit ven hezky na sluníčko nebo do stínu. Mají svůj malý domeček, úkryt, kde budou odpočívat nebo si hrát a dovádět. Důležité je, že mohou být na čerstvém vzduchu. Dopřejte jim pohodlí a udělejte jim ve stanu tu pravou skrýš ale s vysokým komfortem, aby tam mohly třeba i přespat.

Existují v různých velikostech, barvách, s obrázky. Vybírat můžete klidně podle toho, zdali je vaše dítko kluk či holčička. Široká škála různých druhů poskytuje neuvěřitelné možnosti, proto si můžete vybírat typy pro malé princezny i pro malé prince.

děti venku

Hraní s ostatními dětmi

Abychom děti správně socializovali, musí se setkávat s přáteli ve stejném nebo podobném věku, proto je nejlepší uspořádat nějakou oslavu či narozeninovou párty a postavit stan, kde mohou všechny děti dovádět a hrát si. Samozřejmě tam jistě budou trávit i spoustu času při běžné návštěvě, protože je to místo, kam zraky rodičů nedopadnou, proto si tam mohou tajně hrát. Je to místo klidu i odpočinku, ale také nekonečné zábavy a hraní si s ostatními dětmi.

Vybavte ho podle jejich představ. Hračky, doplňky, všechno, co tam chtějí mít. Je to místo bezpečí. Děti totiž milují, když se mají kam schovat. Staví si různé domečky a jsou rády za každý podobný doplněk na zahradu, kde si mohou šťastně hrát.