Kožené opasky

Opasek je součást dámského i pánského oděvu. Může plnit funkci užitkovou (např. drží kalhoty v pase, aby nesjížděly dolů, když se pohybujeme) nebo módní (např. barevně ladí s botami či jinou částí oděvu). Také je často součástí uniforem (např. policisti na něm nosí v pouzdře připevněnou zbraň). Opasky mohou být vyrobeny z různých materiálů. Mohou být kožené, koženkové, textilní… Součástí opasku je také spona, která drží opasek zapnutý v místě, na kterém potřebujeme a dále poutko, do kterého zasunujeme volný konec opasku, aby nám nepřekážel.
pánský společenský opasek
Nejkvalitnější opasky jsou vyrobeny z pravé kůže. Mají dlouhou životnost a luxusní vzhled. Vyrábí se v různých šířkách, délkách i barevných variantách. Záleží na vašem vkusu a příležitosti, na kterou si tento doplněk pořizujete. Širší se hodí například do džínů a kalhot sportovnějšího vzhledu a užší zase do společenských kalhot nebo k dámským šatům. Na tomto webu najdete kvalitní kožené opasky pánské i dámské, všechny ruční výroby. Kromě nich firma Tatiana vyrábí také kabelky, brašny nebo kapsy na opasky. K výrobě používají nejkvalitnější hovězí kůži od českých dodavatelů. Vyrobí vám produkt přesně na míru. Důležitým ukazatelem je proto obvod pasu, který uvedete ve své objednávce.
Opasek s úkrytem na peníze
Na každém opasku najdete sedm dírek, ideálně by se měl zapínat na prostřední dírku, aby volný konec nebyl příliš krátký ani dlouhý. Vzdálenost konce přezky k prostřední dírce se tedy rovná obvodu pasu dotyčného člověka. Vychytávkou je například opasek s úkrytem na peníze. Je vhodný pro běžné nošení a na zadní straně má našitou zipovou kapsu, do které lze vložit peníze. A jak objednat? Podle fotografie si vyberete produkt (všechny vyobrazené opasky jsou skladem), zadáte obvod pasu a v co nejkratší době bude objednávka odeslána Českou poštou nebo PPL. Je zde také možnost osobního odběru na prodejně v Praze. Tak ať se vám líbí!