Krása pod kontrolou

Občas se Vám může stát, že vyrazíte ven a máte s sebou pouze svou kabelku a v ní Vaše tajné věci, které byste náhodou mohla potřebovat.

Zrcátko – Tato věcička se hodí nejedné ženě. Zkontrolovat s ním můžete téměř vše, případně doladit líčení, které se začíná rozpadat.

Pilník – Zatrhl se Vám nehet a jediné co se Vám teď hodí je pilník anebo nůžky. Pokud ho budete mít u sebe, máte vyhráno. Plusem je, že je malý a tím pádem ho schováte do každé kapsy.
blond vlasy

Párátko – Tak toto se bude hodit každému, kdo bude mít k obědu/večeři nějaké maso. Maso mezi zuby je velice nepříjemná záležitost, a proto je dobré u sebe nějaké to párátko vždy mít. Případně si můžete s sebou nosit mezizubní kartáček.

Pudr – Lesklý nos, čelo, či brada. Mastící se T – zóna. To zná hodně dívek. Noste s sebou vždy nějaký pudr, abyste se mohla lesku rychle zbavit.

Jelení lůj – Velice vhodné pro někoho, kdo trpí na suché nebo popraskané rty. V zimě je to téměř nezbytnost.
hnědá koženka

Malý krém na ruce – Pokud pracujete v práci s vodou nebo trpíte na suchou pokožku je pro vás hydratace rukou nesmírně důležitá. Nikdo nechce mít nevzhledné, suché a v nejhorším případě popraskané ruce.

Ibalgin – Nedá se považovat přímo za pomocníka při kráse, ale pokud Vám není dobře, nevypadáte vždy nejlépe. Prášek proti bolesti se v kabelce vždy hodí.

Kapesník – Pláč, rýma, utření rukou po umytí, chybějící toaletní papír na záchodě = důvody proč u sebe nosit kapesníky.

Žvýkačky – Svěží a čistý dech můžete mít díky pravidelné ústní hygieně, ale také díky žvýkačce, která Vám pomůže, pokud nemáte možnost si vyčistit zuby.

Gumička do vlasů, sponka – Dost často se Vám může stát, že Vám začnou padat vlasy do očí, rozpuštěné vlasy Vám budou vadit při práci, či si prostě chcete stáhnout vlasy do gumičky nebo sepnout sponkou. V těchto případech je dobré u sebe mít tyto dvě věci.

Řasenka, rtěnka, tužka na oči – Jakoukoliv část z Vašeho líčení, která se Vám přes den může zkazit, je dobré mít s sebou, abyste případnou nedokonalost mohla ihned opravit.