Moje krása s kolagenem


V dnešní době už existuje opravdu porod potravinových doplňků a dalších vitamínů, že by se třeba člověk v tom ani nemusel vyznat, abych se vám přiznala, tak já sama také užívám různé potravinové doplňky, protože o sebe hodně pečuji, jenomže ještě donedávna ještě asi před pěti lety jsem vůbec o tomhle nevěděla, že bych mohla užívat nějaké potravinové doplňky. Byla jsem ještě spíše v takové pozdní pubertě, protože mi ta puberta začala asi nějak pozdě. To ale už nevadí, protože už jsem se vzchopila a vím, že o zdraví člověk musí vždycky pečovat. Zdraví máme jenom jedno a také je jednoduše nejlepší, když si své zdraví budeme hýčkat a budeme ho také utužovat.

O svou krásu pečuji.

A proto jsem se rozhodla, že začnu brát vitamín C a také vitamín B. Prý je to opravdu nejvhodnější vitamín, který mi doporučila i moje lékařka, že prý když chybí vitamin C, tak tělo strádá. Potom jsem ale také objevila sílu kolagenu. Také jsem si oblíbila kolagen, který je rozpustný ve vodě. Potom také ještě užívám kolagen, který je v tabletách. Není toho moc, i když mnoho lidí říká, že stačí užívat jenom jeden druh kolagenu typu 1. Jenže já jsem chtěla kvalitní kolagen typu jedna. A moje kosmetička a dermatoložka mi právě doporučila kolegyně typu jedna. Tento kolagen typu jedna seženete jak na internetu online, tak také v klasické lékárně.

Kolagen v kosmetice.

Já vím, že je kolagen typu jedna opravdu skvělý na naši krásu a podobně. Pomáhá nám, a dokonce moje hlubší vrásky jsou méně viditelné a ty jemné linky jsou skoro vyhlazené. Navíc kolagen typu jedna má opravdu veliké výhody v tom, že ho tělo dobře přijímá. Nebudete mít vůbec žádné vedlejší účinky. Také hlavně dbejte na to, abyste kolagen typu jedna vždycky brali podle zásad. Také podle příbalového letáku. A já výrazně nedoporučuji, abyste se neřídili příbalovým letákem, i když já tedy se o něj moc nezajímám, ale vám doporučuji, abyste vždycky dbali na dávkování, které je předepsáno na krabičce a v příbalovém letáku.