Půjčte si dodávku, třeba na dovolenou

Jednou za čas přesunout nějaké větší břemeno jako je třeba klavír, pohovka nebo stará velká televize z jednoho místa na druhé potřebujeme asi všichni. Většinou k tomu jsou potřeba další lidé v podobě přátel či sousedů a samozřejmě i dostatečně velké auto. Standardní osobní vozidla však obvykle nedisponují dostatečně velkou úložnou kapacitou, a to platí i pro SUV. Proto přijde vhod sehnat si něco většího, například dodávku. Navíc není potřeba kvůli tomu shánět auto přes kamarády, ale stačí zajít do specializované autopůjčovny a tam si prostě dodávku vypůjčit.
nákladní auto
Zapůjčenou dodávku však můžete využít i jinak než jen ke stěhování, případně pro převážení stavebního materiálu. V případě, že se chystáte na dovolenou a berete s sebou kola a nemáte je kam dát, může se větší auto určitě hodit. Možná se vám může zdát, že vás taková dovolená přijde pěkně draho, ale to se mýlíte. Když si započtete všechny položky včetně amortizace, zjistíte, že vás to naopak vyjde levněji. Záleží samozřejmě na cenách, které má autopůjčovna nastavená, ale s většinou se dá domluvit na slevě, pokud je pronájem vozidla dlouhodobější .
dodávka express
Obdobně výhodné je zapůjčení dodávky i na rozličné akce typu vodáckého dobrodružství. I menší kánoe jsou poměrně velké, takže pokud se jich nashromáždí více najednou, převézt je v jednom standardním vozidle není v podstatě možné. Do velké dodávky se ale mohou loďky bez nejmenších problémů nasoukat, samozřejmě pouze v případě, že jich nebudete převážet až příliš mnoho. Z osm až deset kánoí běžných rozměrů by se však do zavazadlového prostoru dodávky mělo bez nejmenších problémů nasoukat. Kdyby ne, vždy je možné za auto ještě namontovat vlečku. Musíte však dbát na to, abyste si vybrali dodávku, která má nainstalované tažné zařízení. Za tuto drobnost se většinou žádné poplatky navíc nezapočítávají.